Wspomaganie leczenia

wodór wspomaganie leczenia

INHALACJE WODOROWO TLENOWE LECZĄ POCOVIDOWE ZAPALENIE PŁUC!

Najnowsze badania i dowody zawarte w tej książce „Hydrogen-oxygen Inhalation For Treatment Of Covid-19: With Commentary From Zhong Nanshan” pokazują, że jest to absolutnie fantastyczna wiadomość dla wszystkich chorych, ale także i dla tych, którzy woleliby nie zachorować na tą, ani inną chorobę i wzmocnić swój organizm poprzez odkwaszenie go wodorem.

JAK CZYTAMY Z OPISU:

„Zapalenie płuc wywołane przez COVID-19 pustoszy świat. W obliczu braku specjalistycznego leczenia z powodzeniem opracowano nowatorską formę inhalacji wodorowo-tlenowej. Wodór molekularny, bardzo bezpieczny gaz fizjologiczny, okazał się być w stanie zmniejszyć uszkodzenia płuc spowodowane przez wirusy, w tym COVID-19, zniwelować duszność! Do z powodu jego leczniczych właściwości biologicznych tego sprzyja wyzdrowieniu z innych chorób. W tej książce opisano innowacyjną formę leczenia, od teorii do praktyki i obszernie omawiana jest racjonalność tego nowego leczenia zapalenia płuc COVID-19. Sposób ten jest idealny nie tylko dla lekarzy, ale także dla ogółu społeczeństwa, ponieważ dostarcza nowej wiedzy oraz skutecznych metod leczenia i rehabilitacji w walce z tą wysoce zakaźną chorobą.”

WODÓR MOLEKULARNY TO OGROMNY KROK MEDYCYNY NAPRZÓD

Jak wskazują badania japońskich naukowców, inhalacja czy nawadnianie wodorem, będą doskonałym narzędziem pracy dla lekarzy i pacjentów, którzy wspólnie walczą z chorobami przewlekłymi.

Badania potwierdziły wcześniejsze przypuszczenie, że wodór redukuje stres oksydacyjny w przypadku różnorodnych zaburzeń oraz w układach narządów. Jako przykład wymienić możemy: układ trawienny, sercowo-naczyniowy i oddechowy. Istnieją setki naukowych publikacji, mówiących o terapeutycznych właściwościach wodoru molekularnego. Również NASA bada wodór molekularny, jako składnik ochrony astronautów przed promieniowaniem.

Naukowcy którzy badali właściwości przeciwnowotworowe wodoru, stosowali go w połączeniu z hipertermią w 42 stopniach Celsjusza. Wyniki potwierdziły, że jest to silny środek przeciwnowotworowy. Terapeutyczne właściwości wodoru wzrastają, w obecności konkretnych katalizatorów lub ciepła. Tak więc z pewnością powinien być stosowany w przypadku raka i innych poważnych chorób.

Dobroczynny i leczniczy wpływ wodoru molekularnego potwierdzają liczne badania.

Jedna sesja terapii wodorem trwa 30 minut. Jej koszt to 63 zł.

W cenie jest kaniula nosowa oraz porcja elektrolitów na bazie wody nasyconej wodorem oraz soku z trawy z młodego Jęczmienia