Odmładzanie

wodór odmładzanie

Inhalacje wodorem pozwalają na odnowienie i odzyskanie wzorcowego potencjału elektrycznego komórki.

Jest on niezbędny do odnawiania się ich i regeneracji. Po wprowadzeniu wodoru, komórki niemal natychmiast odzyskują swój potencjał elektryczny, co pozwala im bardziej efektywnie spełniać swoje naturalne funkcje np. transportować tlen w organizmie.

Komórka, do której w mitochondriów dostanie się aktywny wodór odmładza się i regeneruje. Dostarczając wodór molekularny do organizmu, dochodzi do kumulowania go na dłuższy czas w warstwie lipidowej błon komórkowych, a dokładnie w miejscu wytwarzania hydroksyli w mitochondriach i tylko wodór molekularny może do nich przeniknąć. Nie dokonają tego żadne z reklamowanych antyoksydantów.

WSZYSTKIE KOMÓRKI W TWOIM CIELE BĘDĄ ODNAWIAĆ SIĘ W NIESKOŃCZONOŚCI JEŚLI UTRZYMANA ZOSTANIE ODPOWIEDNIA ILOŚCI WOLNYCH ELEKTRONÓW W PŁYNACH MIĘDZYKOMÓRKOWYCH

Po inhalacji wodorem molekularnym zostaje zatrzymany proces zakwaszania całego organizmu i rozpoczyna się proces stopniowego odkwaszania (występuje widoczne ujędrnianie skóry, odmładzanie i zanik zmarszczek itd.). Zatrzymuje się trwale proces podziału komórek i proces starzenia się organizmu.

Jedna sesja terapii wodorem trwa 30 minut. Jej koszt to 63 zł.

W cenie jest kaniula nosowa oraz porcja elektrolitów na bazie wody nasyconej wodorem oraz soku z trawy z młodego Jęczmienia